ДОСТУПНА ДОПОМОГА
Програма підготовки психологів, соціальних працівників та консультантів до роботи з людьми з інвалідністю онлайн
У рамках проєкту «Доступна допомога» діє онлайн-допомога для жінок з інвалідністю у скрутних життєвих ситуаціях.
Програма підготовки психологів, соціальних працівників та консультантів до роботи з людьми з інвалідністю онлайн
У рамках проєкту «Доступна допомога» діє онлайн-допомога для жінок з інвалідністю у скрутних життєвих ситуаціях.
Проєкт виконується за фінансування Фонду соціального захисту інвалідів України за підтримки Міністерства соціальної політики України відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 08.07.2021 р. №395 «Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2021 р.
Психолог, менеджер проєкту, голова організації, громадський діяч, працює з проблемами психологічного супроводу жертв насильства упродовж останніх 5 років, автор унікальної комплексної методики соціально-психологічної реабілітації.
Має у своєму доробку різноманітні програми психологічної корекції та відновлення психічних станів, працює над розробкою програм для психодіагностики та психологічного супроводу за допомогою технологій штучного інтелекту.
Кандидатка філологічних наук, поєднує філологічну та психологічну освіту, є досвідченою освітньою менеджеркою та тренеркою з ефективного навчання та соціальної інклюзії.
Контент-менеджерка та адміністраторка онлайн-курсу.
Докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету. Науковиця і водночас психологиня-практик, понад 10 років практичного досвіду в психологічному супроводі осіб з інвалідністю.
Розробниця програми, тренерка і супервайзер проєкту.
Кандидатка юридичних наук, професорка, декан юридичного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України, експертка з прав людини та юридичних питань.
Тренерка з питань юридичного супроводу жертв насильства.
Кандидатка педагогічних наук, психологиня, голова громадської організації «Паросток», доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Жінка з інвалідністю, понад 10 років практичного досвіду з питань психо-соціального досвіду осіб з інвалідністю.
Розробниця програми, супервайзер проєкту.
Правозахисниця, має досвід громадської діяльності та юридичного супроводу імплементації основних соціальних реформ.
Консультант менеджера проєкту, член організації.
Доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Національного університету біоресурсів та природокористування. Понад 15 років практичного досвіду з питань психологічного супроводу осіб з інвалідністю.
Розробник програми, тренер проєкту.
PhD з психології, завідувач кафедри психології PFH Приватного університету прикладних наук (м. Геттінген, Німеччина). Керівник онлайнової програми підготовки бакалаврів та магістрів з психології; автор та розробник низки мобільних додатків для осіб з інвалідністю.
Ментор проєкту.
Психолог, гіпнолог, бізнес-тренер, засновник Mental Clinic, має великий досвід он-лайн консультування та організації роботи психологічних та психотерапевтичних он-лайн консультацій.
Розробник програми, тренер проєкту.
Фахівець у галузі IT-технологій та веб-дизайну, відповідає за організацію онлайн-процесів та залучення необхідних веб-ресурсів.
IT-фахівець організації.
Клінічний психолог. Авторка понад 15 наукових праць.
Основні напрямки роботи: формування цінності людського життя; профілактика суїцидальної поведінки, навчання технік керування емоціями; подолання тривожності; підвищення самооцінки; гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням; тренінгова робота.
Практичний психолог.
Працює з проблемами професійного супроводу, мікроклімату в колективі, емоційного та професійного вигорання.
Кандидатка психологічних наук, доцентка,
Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.
Працює з проблемами взаємин у сім’ї (у подружній, батьківсько-дитячій, сиблінговій підсистемах), темами психологічної реабілітації, особистісного зростання.
Психолог-практик, працює з широким колом проблем та запитів.
Психологиня, працює з мисленням. “Моя мета- бути вам цікавою. Як? Вмінням думати, абсолютно самостійно, цікаво і тверезо. Це — моє зобов’язання перед клієнтом”.
Практичний психолог, працює з проблемами психологічного супроводу людей з інвалідністю, особистим розвитком.
Психологиня, сертифікована з питань розвитку емоційного інтелекту.
Працює з проблемами взаємовідносин, врегулювання емоційної стабільності та психологічної саморегуляції. Консультативна допомога у питаннях особистісного зростання та саморозвитку.
Психологиня, пройшла підготовку за напрямком «Психологічне консультування дітей та дорослих методом «Піскової психотерапії».
Працює з проблемами: дитячо-юнацькі особливості розвитку та порушень, дитячо-батьківські стосунки та емоційна саморегуляція.
Психологиня. За першою освітою лікар, зараз навчається в магістратурі за спеціальністю: «Психологія». Сертифікується у напрямі «Позитивна психотерапія», «Арт-терапія» та робота з метафоричними картами «МАК».
Працює з дітьми, підлітками, дорослими (в основному жінками із різними особистими запитами). Напрями роботи: психодіагностика та підготовка дітей до школи, правильна постановка цілей у житті, емоційні проблеми, професійне вигорання, особистісні проблеми спілкування і адаптація в соціумі та ін.
Психологиня, закінчує бакалаврат з психології.
Має великий життєвий досвід та робить перші кроки в практичній психології.
Майбутній лікар-психолог. Вивчає напрямок «Психодрама» у Буковинському проекті.
Психологиня, медіатор.
Спеціалізація: сімейні спори, сімейна медіація за участю неповнолітніх.
Психологиня.
Консультує в системі психосоціальної допомоги підлітків, що опинилися в складних життєвих обставинах внаслідок військових дій.
Психолог-консультант.
Допомогає підвищити самооцінку, подолати кризу, конфлікти, позбутися неврозу, панічних атак, тягаря минулого та образ, стабілізувати емоційний стан, знайти себе, поставити мету та досягти її.
Психологиня.
Працює з проблемами: складнощі у відносинах, конфлікти в сім’ї, на роботі, захворювання психосоматичного характеру, емоційне та професійне вигорання.
Психолог, арт-терапевт, інформований з травми, навчається в проєкті «Психотерапевт за методом символдрама».
Консультує в місці щасливих людей — психологічній студії «Mind&Soul”. Працює з самооцінкою, депресією, страхами, фобіями, внутрішньоособистісними конфліктами.
Психолог-консультант.
Спеціалізується у питаннях самооцінки, невпевненості, депресивних станах, розлуці та втраті. Допомагає вибудувати гармонічні стосунки із собою та навколишнім світом, знайти власний шлях до щастя, відшукати внутрішні ресурси та полюбити себе.
Працює з прийняттям себе та власних якостей, допомагає усвідомити та навчитись відстоювати особисті кордони (психологічні), навчитись казати «ні», прийняти власну інвалідність чи інвалідність близьких.
Має досвід спілкування з батьками дітей з інвалідністю та з людьми з інвалідністю різних нозологій.
Магістр психології, тренер.
Психологічний супровід інклюзії; вирішення проблем батьківсько-дитячих відносин, емоційного та професійного вигорання.
Психологиня, психоаналітично-орієнтований терапевт, застосовує міждисциплінарний підхід у роботі.
Працює з емоційними проявами особистості: страхи, фобії, конфлікти, ПТСР.
Сертифікований гештальт-терапевт, дитячий психолог, юнгіанський консультант, магістр психології.
Працює з дітьми від 6 років та дорослими. Напрями роботи: агресія, тривожність, безсилля, self-harm, самотність, суїцидальна поведінка, страх, мігранти.
Сімейний консультант.
Допомагає жінкам пережити життєві кризи, формуючи внутрішню самоцінність та гармонію зі світом і собою.
Психологиня, адміністраторка навчальних курсів для людей з інвалідністю, тренерка, ведуча ігор, волонтерка проєктів соціальної спрямованості.
Працює практичним психологом у закладі освіти, робить свої перші кроки у психологічному консультуванні.
Психолог-практик, арт-терапевтка, консультант в методі короткотермінової терапії, спрямованої на вирішення проблем (BSFT).
Працює з такими темами, як труднощі в міжособистісних стосунках, тривожність, самооцінка, особистісний розвиток, пошук ресурсів.
Студентка-магістр Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, майбутній фахівець з соціальної роботи. Здобуває другу вищу освіту, мама в декреті.
Коуч, психолог з розвитку особистості.
Робота з проблемою особистісного зростання і пошуком себе. Допомагає знайти ресурси і енергію для досягнення мрії і цілей.
Психологиня, Інженерка Порозуміння, тренерка.
Має «польовий» досвід роботи у надзвичайних ситуаціях та зоні розмежування з 2015 року з різними верстами населення в Донецькій та Луганській областях. Організаторка та ведуча онлайн груп підтримки для жінок.
Психолог (психотерапевт), травмотерапевт, працює у методі EMDR терапії, КПТ, Арт, телесносфокусофанної, а також у мультімодальному підході.
Проблеми які бере у опрацювання — сімейні, втрати, страхи, фобії, панічні атаки, депресія, різні розлади, емоційні проблеми, залежності, втрата відносин, насилля, прив’язаності, пошук себе, духовні питання, постановка цілей та ін.
Практичний психолог, працює у психологічній службі в КЗ «ДНЗ№430». Напрями роботи: психологічна діагностика, корекційно-розвиваюча робота, надання консультативної допомоги дітям, їх батькам, вихователям, психологічна просвіта, супровід дитини з перших днів її перебування в 3ДО, сприяючи її повноцінному психічному і особистісному розвитку.
Психологиня.
Має досвід роботи з психосоматичними проявами людей різного віку. Працює за методами ігрової психології, арт-терапії, психологічного консультування.
Дипломований психолог-консультант.
Працює з проблемами батьківсько-дитячих, сімейних відносин, з особистісними проблемами. Надає психологічну підтримку у складних життєвих ситуаціях.
Практичний психолог, робить свої перші кроки в психологічному консультуванні, надає сімейні консультації батькам та дітям, працює з дітьми в напрямках Психодрама, Арт-терапія.
Психологиня, коуч, сертифікований арт-терапевт, казкотерапевт, фахівець по роботі з МАК, гештальт-консультант, системний сімейний терапевт. Членкиня Міжнародної федерації арт-терапії та самореалізації особистості. Працює з проблемами особистісного зростання, постановки цілей, емоційного та професійного вигорання, психосоматичними розладами, сімейним консультуванням, розстановками.
Вивчає психологію сімейних відносин, працює по методу Сильва, займається медитаціями. Допомагає в постановці цілей, покращенню та налаштуванню особистісного зростання. Також допомагає стати лідером. Відвідує місця сили в Україні, проводить екскурсії.
Психолог, психоконсультант за напрямом «Гештальт-терапія», спеціаліст по роботі з персоналом, спеціаліст з підбору персоналу.
Індивідуальне та групове психологічне консультування дорослих, кризове психологічне консультування жінок і молоді у складних життєвих обставинах.
Профорієнтаційна психодіагностика, консультування, підбір персоналу для організацій, консультативна робота із дорослими щодо побудови кар`єрного шляху.
Психологиня, закінчує здобувати ступінь бакалавра з психології. Комунікабельна, дуже любить життя, відкрита до нового досвіду і готова навчатися.
Психологиня, закінчує бакалаврат з психології, робить перші кроки в психологічному консультуванні.
Психологиня, працює з обдарованими дітьми, робить перші кроки в психологічному консультуванні.
Практичний психолог, працює з дітьми та консультує дорослих. В консультуванні використовує методи КПТ, НЛП і еріксонівського гіпнозу. Працює з сімейними кризами, емоційним вигоранням, депресивними станами.
Психологиня, працює вчителем — логопедом, дефектологом. Працює з проблемами психологічного супровіду інклюзії, надає ресурсну допомогу батькам дітей з інвалідністю, консультує з широкого кола питань.
Поєднує освіту психолога, соціального працівника та юриста. Активна громадська діячка, робить перші кроки в психологічному консультуванні.
Практичний психолог БДЮТ «Центр розвитку дітей та молоді». Досвід роботи — 3 роки.
16 вересня _ 17.00 – 18.30
Основи психологічної допомоги людям з порушеннями опорно-рухового апарату
17 вересня _ 14.30 – 16.00
Розлади прихильності та вектори соціально-психологічної підтримки
18 вересня _ 11.00 – 12.30
Техніки роботи з травмою
20 вересня _ 18.00 – 19.30
Базові техніки консультування
22 вересня _ 18.00 – 19.30
Психосоматика як результат високого рівня лояльності до аб’юзу
23 вересня _ 18:00 – 19.30
Рапорт та налагодження контакту із клієнтом
25 вересня _ 11.00 –12.30
Вербальні та поведінкові маркери насилля
27 вересня _ 18:00 – 19.30
Онлайн-консультування: що треба мати мінімально, щоб виглядати достойно
30 вересня _ 18.00 – 20.00
Правове регулювання протидії домашньому насильству
02 жовтня _ 11.00 – 12.30
Алгоритми самозахисту, шляхи відновлення
Viber, Telegram — Світлана Ілініч
0673395170